Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(nengute @ 2011 03 28, 20:08)
Būkit gerutė, parašykit praktinę naudą programos ar pajutote, mat mąstom, ar užsiimt su ja ar ne. Įdomu sužinoti vertinimus iš pirmų lūpų. Ar nebuvo vargas kolektyvui?

va ir aš norėčiau nuomonę išgirst, nes pas mus irgi prakalbo apie ją. pas vaiką mokykloj ji vykdoma, reikės mokytojos paklaust.

labos 4u.gif ačiū už naujus namučius wub.gif


labai ačiū už scenarijų mamyčių šventei apie stebuklų šalį. koreguoju ir bandysim paruošt su pirmokėliais. gegužės 1-2 išeinu atostogaut, tai atsisveikinimui noriu padaryt gražią šventę mamoms ir tuo pačiu atsisveikinti. dabar dairaus darbelių - dovanėlių kokių galėtume pagamint su pirmokais. gal turit idėjų ką būtų galima tuoletinio popieriaus ritinėlių padaryt?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 28, 20:38)
Aš galvojau apie dekupažą, bet nemanau, kad vaikai gražiai priklijuos servetėlę, o bet kaip nesinori cool.gif

Radau kaip nuvelti gėlytę ir pasirodo, kad visai nesunku thumbup.gif

Velta gėlytė

Dekupavom pernai mamytems vazonus, pjaustymo lenteles. Visai gerai pavyko, gal lenteles graziau gavosi. Bet juk esme, kad padaryta vaiko , savom rankytem, su didele meile mamytei dovanele.

Gelyte thumbup.gif Musu bus kitokia truputi, mes iskart dejom , kad issiskirtu lapeliai, nekarpem nieko, gausis tokia nelygi, o tai savotiskai irgi grazu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(arden @ 2011 03 28, 20:45)
gegužės 1-2 išeinu atostogaut, tai atsisveikinimui noriu padaryt gražią šventę mamoms ir tuo pačiu atsisveikinti. dabar dairaus darbelių - dovanėlių kokių galėtume pagamint su pirmokais. gal turit idėjų ką būtų galima tuoletinio popieriaus ritinėlių padaryt?

Jetau, Arden, kaip fainai wub.gif wub.gif
Tai jau rugseji nebegrisi?? Kaip fainai, bent du iskart thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif Lengvo tau vaiksciojimo ir gimdymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 03 28, 21:54)
Gelyte  thumbup.gif Musu bus kitokia truputi, mes iskart dejom , kad issiskirtu lapeliai, nekarpem nieko, gausis tokia nelygi, o tai savotiskai irgi grazu. 4u.gif


Labai norėčiau pamatyti jūsų padaytas gėlytes ax.gif

Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 28, 20:56)
Labai norėčiau pamatyti jūsų padaytas gėlytes ax.gif

Kai baigsim, pasirodysim. 4u.gif
Atsakyti
as imesiu i el.pasta kaip is toletinio ritinelio, padaryti rozyte. Gal pravers smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 03 28, 19:45)
va ir aš norėčiau nuomonę išgirst, nes pas mus irgi prakalbo apie ją. pas vaiką mokykloj ji vykdoma, reikės mokytojos paklaust.

labos  4u.gif  ačiū už naujus namučius  wub.gif
labai ačiū už scenarijų mamyčių šventei apie stebuklų šalį. koreguoju ir bandysim paruošt su pirmokėliais. gegužės 1-2 išeinu atostogaut, tai atsisveikinimui noriu padaryt gražią šventę mamoms ir tuo pačiu atsisveikinti. dabar dairaus darbelių - dovanėlių kokių galėtume pagamint su pirmokais. gal turit idėjų ką būtų galima tuoletinio popieriaus ritinėlių padaryt?


Sveikos,
matau, kad apie dovaneles mamom kalbat. Esu darius vaiku rankytes is gipsinio binto, labai grazu ir ypac tinka pirmokams. Esu darius pora kartu ir visos mamytes buvo suzavetos. Gaila, kad neturiu nuotrauku, bet paprasysiu vaiku, kad nufotografuotu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 03 28, 19:45)
va ir aš norėčiau nuomonę išgirst, nes pas mus irgi prakalbo apie ją. pas vaiką mokykloj ji vykdoma, reikės mokytojos paklaust.

labos  4u.gif  ačiū už naujus namučius  wub.gif
labai ačiū už scenarijų mamyčių šventei apie stebuklų šalį. koreguoju ir bandysim paruošt su pirmokėliais. gegužės 1-2 išeinu atostogaut, tai atsisveikinimui noriu padaryt gražią šventę mamoms ir tuo pačiu atsisveikinti. dabar dairaus darbelių - dovanėlių kokių galėtume pagamint su pirmokais. gal turit idėjų ką būtų galima tuoletinio popieriaus ritinėlių padaryt?

Sveikutės. Šiuo metu dieną vis neturiu laiko prisėsti ir pabendrauti. Mes dabar renkame vaikus į pirmą klasę, tai būname mokykloje iki vakaro. dar ir šeštadienį reikės eiti ir žaisti su jais. verysad.gif O rytoj bus jiems testas. Noriu paprašyti, gal galite atsiųsti man į paštą scenarijų mamyčių dienai, nes dar negaliu prisijungti prie bendro. Išsiųsiu savo pašto adresą. ax.gif Labanakt visoms bigsmile.gif
Atsakyti
Tiktų mažiukams http://www.tindirind...ilename=p40.jpg
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2011 03 28, 20:08)
Būkit gerutė, parašykit praktinę naudą programos ar pajutote, mat mąstom, ar užsiimt su ja ar ne. Įdomu sužinoti vertinimus iš pirmų lūpų. Ar nebuvo vargas kolektyvui?

Sveikutės 4u.gif . Dėl naudos, tai aš asmeniškai ypatingai kažko tokio nepajutau. Ir taip visada su vaikais kalbėjomės apie patyčias, jų žalą ir kad dabar kažkas pasikeistų ir būtų kitaip, tai tikrai ne schmoll.gif . Tik kolektyvui vargas, kadangi esi priverstas du kartus per mėnesį eiti į grupės susirinkimus, sėdėti ten 1,5 val ir kalbėti apie tą patį per tą patį doh.gif . Visoms nusibodo ir kiek žinau labai patenkintų tikrai nėra. Apskritai, aš manau, kad jeigu mes pučiame į vieną dūdą, o namuose tėvai pučia į kitą (tau duoda ir tu duok), tai nieko mes ir nepakeisim. Tik labai skambu: Mokykla dalyvauja projekte prieš patyčias doh.gif . Nu ką aš žinau. Ir anksčiau buvom prieš patyčias, jų netoleravom, tik nereikėjo pildyti visokių nesamoningų protokolų apie pravestas klasių valandėles (dėl patyčių) doh.gif , eiti į papildomus užsiėmimus (neduodančius naudos) ir pan. Juokaujam su kolegėm, kad kas ir nemokėjo tyčiotis, tai dabar sužinojo, kaip būna ir išmoko lotuliukas.gif . Tai tiek tos naudos mirksiukas.gif . Tiesa, vaikai daugiau skųstis pradėjo ir visur ieško patyčių lotuliukas.gif . O nesiaiškinti negali doh.gif ...
P.S. Mūsų nuomonės niekas neklausė dėl dalyvavimo projekte - norit ar ne, dalyvausit ir taškas doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 29 kovo 2011 - 06:09
Sveikutės,noriu paklaust gal kuri kėlėtės atestaciją pagal naujus mokytojų atestacijos nuostatus? Ar reikia tų psichologijos ir spec.pegagogikos kursų pažymėjimų? Noriu keltis,baigus VPU IR NEŽINAU KĄ DARYTI...
Atsakyti
labutis, ačiū už naujus namučius, eilinį kartą pasidžiaugiau, kad Jūs esate, tiek prikalbėjot visokiausių idėjų thumbup.gif rašau vaikų socializacijai du projektus, tai visisškai neturiu laiko, sėkmės visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2011 03 29, 14:32)
Sveikutės,noriu paklaust gal kuri kėlėtės atestaciją pagal naujus mokytojų atestacijos nuostatus? Ar reikia tų psichologijos ir spec.pegagogikos kursų pažymėjimų? Noriu keltis,baigus VPU IR NEŽINAU KĄ DARYTI...



Butinai reikia
Atsakyti